Menu Zavřeno

O blogu

Tento blog vznikl původně jako osobní zápisník z cest, což jsem si sice mohl vést jen v papírové verzi jako každý druhý hipster na cestách, ale bohužel bych to po sobě už nikdy nepřečetl a proto jsem se rozhodl pro digitální verzi. Dalším motiv, proč jsem tento blog založil bylo také informování mých blízkých a kamarádu o tom, kde zrovna jsem a zda stále žiju.

Jelikož jsem blog původně psal jen pro sebe, tak až časem jsem začal přidávat informace o cenách a službách. Nebylo také původně účelem získávat čtenáře a „followery“ a proto jsou zápisky psány hodně realisticky a ne každý zaznamenaný den je absolutní bomba plná krásných míst a zážitků, z kterého budete mít splín, když si jej budete zrovna číst.

Povětšinou jsou příspěvky psány přímo v den, kdy byly prožity a to sebou bohužel nese určité nevýhody jako je špatná gramatika (snažím se je občas zpětně opravovat) a emoce. Od přírody jsem taky realista (pro některé lidi pesimista) a mám rád suchý humor a ironii, takže když se dočtete o tom, že bylo něco dobré, nebo pěkné, tak si to můžete přeložit jako super věc. Myslím, že určitá část cestovatelů, píše jen o tom, jak je to kde hezké a úplně ignorují to, že je to i nuda, odříkání, častý rip-off a další a další průšvihy, které nelze ani vymyslet. ale to prostě k cestování patří a to zejména k lowcost cestování.

Pokud by jste se chtěli na něco zeptat, využijte prosím komentáře pod příspěvky, vše mi chodí online a dost pravděpodobně Vám odpovím na to, co Vás zajímá.